Czym jest piżamka przejściowa dla dziecka?

Piżamka przejściowa dla dziecka to nowoczesne rozwiązanie, które nie zaburzy rytmu snu malucha. Stworzona została dla pociech gotowych do przejścia ze stanu otulenia do spania z wolnymi rączkami. Jakie korzyści za sobą niesie?

Czym jest piżamka przejściowa dla dziecka?

To rodzaj kubraczka zapinanego na zamek błyskawiczny. Częściowo dopasowana do ciała dziecka, pozwala mu równocześnie na swobodne ruszanie nóżkami i biodrami. Piżamka posiada specjalnie zaprojektowane nogawki i rękawki z technologią Self-Soothing dla maksymalnego komfortu dziecka. Zastosowana metoda zapewnia efekt otulenia, dając równocześnie przestrzeń do poruszania kończynami.

Piżamka posiada dwa wymienne skrzydełka w technologii Arms Up, które rodzic może w dowolnej chwili odpiąć. Jeśli dziecko wykazuje oznaki obracania się, skrzydełka można zamienić na wygodne rękawki. Co wiecej, każde ze skrzydełek posiada osobny zamek, co pozwala stopniowo zamieniać piżamkę w komfortowy kaftanik. Tempo wymiany na rękawy należy dostosować indywidualnie do zdolności przystosowywania się pociechy.

Przejściowa piżamka dla dziecka – poznaj jej zalety

Piżamka to nie tylko ułatwienie przejścia ze stanu otulenia do snu z wolnymi rączkami. To poprawa komfortu zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka.

Do pozostałych zalet należą:

  • różne kolory i rozmiary piżamki (dopasowywane do wagi dziecka),
  • utrzymywanie komfortu termicznego,
  • brak sznurków czy guzików stanowiących zagrożenie dla dziecka,
  • możliwość szybkiej zmiany pieluchy,
  • zapewnienie wsokiego komfortu i jakości snu,
  • zastosowanie specjalnie opracowanych technologii Self-Soothing i Arms Up,
  • możliwość długiego używania piżamki dzięki dostępnym modyfikacjom rękawów.

Dlaczego warto ją mieć?

Spokojny sen dziecka to gwarancja spokojnego snu rodziców. Dzięki piżamce przejściowej dla dziecka nie musisz martwić się, że dziecko nakryje głowę kocykiem lub wychłodzi się, zsuwając okrycie. Delikatny i miękki materiał sprawia, że dziecko czuje się otulone i bezpieczne, a to przekłada się na jakość snu.

Zapewnij komfort sobie i swojemu maleństwu, wybierając piżamkę przejściową dla dziecka! Zobacz na LoveToDream.pl

Post Author: adminiusz23