Wózek Mima Zigi – lekka spacerówka

Wózek Mima Zigi to eleganckie rozwiązanie zawierające z sobie kompaktową i lekką konstrukcję. Pozwala to na swobodne transportowanie tego produktu w bagażniku samochodowym, ale również na pokładzie samolotu. Zbudowany jest w nowoczesnym stylu, który kryje za sobą nowoczesne i wyrafinowane rozwiązania techniczne. To solidna konstrukcja odporna na wiele negatywnych czynników, a przy tym jest lekka i łatwa w prowadzeniu. 

Lekka spacerówka Mima Zigi dzięki zaawansowanemu systemowi składania, daje możliwość rozkładania go za pomocą jednej ręki. To sprawia właśnie, że jest on bardzo pożądany przez rodziny lubiące podróżować wraz z najmłodszymi dziećmi. Kupując ten wózek, otrzymamy w zestawie dodatkowo worek ochronny na wózek oraz osłonę przeciwdeszczową.

lekka spacerówka

Wózek Mima Zigi – cechy charakterystyczne

Najważniejszą zaletą tego modelu jest łatwe składanie i rozkładanie tego sprzętu. Nie zajmuje dzięki temu dużo miejsca, co ułatwia transport.  Do składania wózka służy dźwignia, po której pociągnięciu wystarczy, że za pomocą nadgarstka podniesiesz wózek lekko do góry. Kolejną zaletą tego produktu są innowacyjne, przezroczyste koła. Oprócz tego, że wyglądają dobrze, to są trwałe i lekkie. Zapewniają dobrą amortyzację i obracają się wokół własnej osi, co ułatwia manewrowanie.

Duży kosz również zasługuje na uwagę. Dzięki niemu można zabrać na spacer ze sobą wszystkie potrzebne przedmioty, a dodatkowo będą one dyskretnie schowane. Tylne zawieszenie zostało tak zaprojektowane, aby spisywało się jak najlepiej i żeby zapewnić jak najlepsze właściwości jezdne. Budka wózka dzięki nowoczesnej konstrukcji rozkłada się przy pomocy jednego ruchu.

Chroni dziecko przed  promieniami UV i zapewnia prawidłową wentylację. O bezpieczeństwo dziecka dbają 5 punktowe szelki z miękkimi nakładkami. Są wygodne, a przy tym bezpieczne dla najmłodszych dzieci. Jazdę wózkiem ułatwia regulowana rączka. Rączka regulowana jest w 3 pozycjach. Dzięki temu rodzice mogą wygodnie sterować wózkiem podczas spacerów.

Spacerówka lekka Mima Zigi to ideale rozwiązanie dla podróżujących rodzić, które szukają produktu lekkiego, składanego i ergonomicznego. Idealnie się sprawdzi gdy chcemy zabierać ze sobą dziecko w rozmaite podróże.

Post Author: adminiusz23