Bianco Carrara płytki do eleganckich wnętrz

Marmur carrara to produkt pochodzenia włoskiego. Został podzielony na duże płyty – slaby o grubości 2 cm. Marmur został wypolerowany na lustrzany połysk. Widoczne na białym tle domieszki innych minerałów, układają się w charakterystyczne dla marmuru ciemnoszare żyłkowanie. Każda z płyt wyróżnia się swoim własnym oryginalnym wzorem i przebarwieniami, które w efekcie po połączeniu z innymi elementami dają spójną całość. Łączy je przyjemny dla oka stonowany odcień bieli.Carrara płytki

Bianco carrara płytki – zastosowanie

Płytki Carrara wykonane z marmuru często układane są w eleganckich miejscach publicznych – hol, recepcja, poczekalnia. Marmur ten również stanowić elementy wystroju każdego domu w formie parapetów, blatów kuchennych i schodów. Wykonane z marmuru Bianco Carrara C okładziny na ściany dodadzą każdemu wnętrzu elegancji i naturalnego szyku. Świetnie sprawdzają się jako elementy do obudowania kominka w salonie. Aranżacje klasyczne i minimalistyczne, które będą bazowały na tym marmurze, świetnie skomponują się z innymi naturalnymi tworzywami, np. z drewnem lub marmurem w innym kolorze. Biały kolor pięknie komponuje się z detalami w kolorze złota, srebrna oraz miedzi. Nawet niewielka ilość marmuru wprowadzi do każdego wnętrza niepowtarzalny klimat.

Carrara Bianco – dane techniczne

Bianco Carrara C zostały wykonane z naturalnego, włoskiego marmuru o niepowtarzalnej fakturze. Białej, stonowanej powierzchni charakteru dodaje naturalne, ciemnoszare żyłkowanie, które pokrywa całą płytę. Grubość elementu to 2 cm. Marmur jest cięty na slaby o wymiarach 297 x 193 cm. Płyty poddawane się polerowaniu na wysoki, lustrzany połysk. Cena podana w ofercie obejmuje ilość metrów kwadratowych wyrobu w obróbce prostej, które obejmuje wycięcie elementu na wymiar oraz polerowanie widocznych boków. Aby złożyć zamówienie należy skontaktować się z doradcą klienta MARBELLA SALON KAMIENIA. Zamówienie, które obejmuje zakup większej ilości towaru, wykraczającego poza magazynowe zasoby, możliwe jest do zrealizowania poprzez zamówienie płyt wprost od producenta z Włoch.

Post Author: adminiusz23