Odkurzacze Rainbow nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne

Wodny system Rainbow to nowoczesna technologia, która wykorzystuje moc wody w procesie czyszczenia zabrudzonych powierzchni, wykorzystując przy tym jej działanie dla poprawy jakości powietrza w otoczeniu. Odkurzacze Rainbow ze względu na swoje bogate wyposażenie w różnego rodzaju końcówki, dodatki w postaci szczotek, czy przyssawek, doskonale radzą sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami, posiadając rozległe zastosowanie.

Filtr wodny, który został tutaj wykorzystany oczyszcza i jonizuje powietrze, likwidując alergeny, niwelując smog, czy  dym papierosowy. Jego działanie wspomaga jeszcze filtr HEPA, który wychwytuje pozostałe mikroskopijne cząstki. To dwustopniowe działanie umożliwia niemal całkowite oczyszczenie powietrza.

Rainbow odkurzacze dla alergików

Kurz, a wraz z nim szkodliwe dla człowieka alergeny, gromadzą się głównie w pościeli, dywanach, zasłonach, ubraniach. Rainbow odkurzacz wodny – to świetne rozwiązanie dla osób borykających się z alergią.

Zaopatrzony w filtr wodny, wykorzystując aerodynamiczny ruch powietrza, wychwytuje drobnoustroje zawarte w kurzu, likwiduje je zatapiając w wirującej wodzie i zapobiega ich ponownemu wydostawaniu się na zewnątrz. Dodatkowo posiada funkcję nawilżania powietrza, a zastosowanie aromatyzujących płynów nadaje przyjemny zapach, umilając sprzątanie.

Odkurzacze Rainbow – pozostałe zalety

Urządzenia te poza już wspomnianymi atrybutami doskonałej filtracji i nawilżenia powietrza oraz skutecznego czyszczenia powierzchni z brudu, posiadają również inne zalety. Ze względu na znaczną masę urządzenia, istotne jest sprawne i wygodne prowadzenie go.

Cały panel sterowania zawarty jest w uchwycie, aby przełączyć funkcję, wystarczy użyć odpowiedniego przycisku. W celu wydobycia odpowiedniej mocy, a więc silnego przepływu powietrza, silnik odkurzacza nie musi być mocno eksploatowany, co skutkuje oszczędnością energii.

Dzięki takiemu systemowi i zastosowaniu stałej mocy możliwa jest praca w trybie spoczynku, jako klimatyzator i nawilżacz powietrza. Nowoczesna technologia umożliwia czyszczenie na mokro i na sucho, a worki na brud zastępuje pojemnik na wodę, który należy po każdorazowym użyciu umyć.

Źródło: Rainbow-Odkurzacze.pl

Post Author: adminiusz23